Förtroendevald   Gunilla Björklund (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Nämndemän Nämndeman 2020-01-01 --
Revisorer - Ystads Kommun Ledamot 2019-09-14 --
Revisorer - Ystads Kommun Ledamot 2019-01-01 -- 2019-09-13
Nämndemän Nämndeman 2016-01-01 -- 2017-03-23
Kommunfullmäktige Ersättare 2015-10-06 -- 2016-01-22
Nämndemän Nämndeman 2015-01-01 -- 2015-12-31
Revisorer - Ystads Kommun Ledamot 2015-01-01 -- 2018-12-31
Ystads Riksteaterförening Revisorsersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Nämndemän Nämndeman 2011-01-01 -- 2014-12-31
Revisorer - Ystads Kommun v ordf 2011-01-01 -- 2014-12-31
 
Uppdaterad 2020-08-06 23:00:13