Förtroendevald   Thomas Micha (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   thomas.micha@ystad.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-09-14 --
Samhällsbyggnadsnämnden Ledamot 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2019-09-13
Ystad-Österlenregionens Miljöförbund Ersättare 2017-01-19 -- 2018-12-31
Huvudmän i Sparbanken Syd Huvudmän 2015-01-15 -- 2019-06-30
Samhällsbyggnadsnämnden Ersättare 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2018-10-14
 
Uppdaterad 2020-07-09 23:00:14