Förtroendevald   Riccard Axtelius (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-09-14 --
Socialnämndens arbetsutskott Ledamot 2019-01-01 --
Socialnämnden Ledamot 2018-12-18 --
 
Uppdaterad 2020-09-23 23:00:14