Förtroendevald   Börje Andersson (c) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   borje.andersson@ystad.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-09-14 --
Huvudmän i Sparbanken Syd Huvudmän 2019-01-17 -- 2019-06-30
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 -- 2019-09-13
Valberedningen Ledamot 2018-10-15 --
Valberedningen Ledamot 2018-10-15 -- 2018-10-16
Nämndemän Nämndeman 2016-01-01 --
Ystad-Österlenregionens Miljöförbund Ledamot 2015-01-02 -- 2018-12-31
Nämndemän Nämndeman 2015-01-01 -- 2015-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden 1:e v ordf 2015-01-01 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Valberedningen Ersättare 2014-10-15 -- 2018-10-14
Nämndemän Nämndeman 2011-01-01 -- 2014-12-31
Samhällsbyggnadsnämnden 1:e v ordf 2011-01-01 -- 2014-12-31
Ystad-Österlenregionens Miljöförbund Ledamot 2011-01-01 -- 2015-01-01
Kommunfullmäktige Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-14
Valberedningen Ersättare 2010-11-01 -- 2014-10-14
 
Uppdaterad 2019-10-20 23:00:13