Förtroendevald   Stefan Engdahl (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2020-01-13 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-09-14 -- 2020-01-13
Kommunstyrelsen Ersättare 2019-01-01 --
Lv4:s Donationsfond Ledamot 2019-01-01 --
Myndighetsnämnden Ordförande 2019-01-01 --
Ystad-Österlenregionens Miljöförbund Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2019-09-13
Myndighetsnämnden Ledamot 2017-05-09 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2020-08-06 23:00:13