Förtroendevald   Per-Ola Nilsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-09-14 -- 2019-12-10
Barn- och Utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 -- 2019-11-21
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 -- 2019-09-13
 
Uppdaterad 2020-07-09 23:00:14