Förtroendevald   Bertil Borgström (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   bertil.borgstrom@ystad.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Ystads Saltsjöbad AB Ledamot 2019-04-01 --
Romeleås- och Sjölandskapskommittén Ersättare 2019-01-01 --
Kommunfullmäktige Ledamot 2015-10-06 -- 2018-10-14
Ystads Saltsjöbad AB Ledamot 2015-04-01 -- 2019-03-31
Sydöstra Skånes Räddningstjänstförbund Ledamot 2015-01-02 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-12-18 -- 2015-10-06
Kommunfullmäktige Ersättare 2014-10-15 -- 2014-12-18
Myndighetsnämnden Ordförande 2011-01-01 -- 2014-12-31
Sydskånes Avfallsaktiebolag Styrelsesuppleant 2011-01-01 -- 2015-05-01
Kommunfullmäktige Ledamot 2010-11-01 -- 2014-10-14
 
Uppdaterad 2020-01-18 23:00:12