Förtroendevald   Magnus Hörnblad (mp) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   magnus.hornblad@ystad.se
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-09-14 --
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 -- 2019-09-13
Ystad-Österlenregionens Miljöförbund Ledamot 2015-01-02 -- 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Valberedningen Ledamot 2014-10-15 -- 2018-10-14
Barn- och Utbildningsnämnden Ledamot 2011-01-01 -- 2014-12-31
 
Uppdaterad 2019-10-20 23:00:13