Förtroendevald   Anja Edvardsson (s) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post   anja.edvardsson@ystad.se
Aktuella politiska uppdrag (Visa även historik)
Nämnd Uppdrag Period
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-09-14 --
Ytornet AB v ordf 2019-04-01 --
Barn- och Utbildningsnämnden 2:e v ordf 2019-01-01 --
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 --
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 --
Kommunstyrelsens hållbarhetsutskott Ledamot 2019-01-01 --
Krisledningsnämnden Ersättare 2019-01-01 --
 
Uppdaterad 2019-09-23 23:00:12