Förtroendevald   Magnus Anderberg (m) <<
Adress   Bild saknas
Co Adress  
Postadress  
Telefon bostad  
Telefon arbete  
Telefon mobil  
Fax  
E-post    
Historik (Visa bara aktuella politiska uppdrag)
Nämnd Uppdrag Period
Barn- och Utbildningsnämnden Ledamot 2019-01-01 -- 2019-12-19
Gymnasienämnden Ersättare 2018-06-14 -- 2018-12-31
John F Carlssons Stiftelse Ledamot 2019-01-01 -- 2019-11-25
Kommunfullmäktige Ledamot 2019-09-14 -- 2019-11-21
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-15 -- 2019-09-13
Kommunstyrelsen Ledamot 2019-01-01 -- 2019-11-21
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 -- 2019-11-25
Kommunstyrelsens arbetsutskott Ersättare 2019-01-01 -- 2019-01-11
Kommunstyrelsens Hamnutskott Ersättare 2019-01-01 -- 2019-03-01
Krisledningsnämnden Ersättare 2019-01-01 -- 2019-11-25
Socialnämnden Ledamot 2016-10-20 -- 2018-12-17
Socialnämndens arbetsutskott Ersättare 2016-11-24 -- 2018-12-31
 
Uppdaterad 2020-09-23 23:00:14